PASJA TWORZENIA

TRADYCJA I RZEMIOSŁO

Jesteśmy rodzinną firmą, która od lat związana jest z wyrobem mebli kuchennych. Tradycyjne procesy technologiczne oraz umiejętności, uzupełnione o najnowszą technologię i sprzęt, przekazywane były z ojca na syna.

null

null

NASZA MARKA

Na rynku meblarskim funkcjonujemy już od 1998 roku (wcześniej jako firma Tomstol). W tym czasie zrealizowaliśmy w Polsce i zagranicą wiele ciekawych projektów kuchni, systematycznie rozwijając i rozbudowując naszą firmę. Nasi pracownicy uczestniczą w europejskich wystawach mebli, by pogłębiać wiedzę z zakresu technologii produkcji, ergonomii, czy designu. Nieustannie szukamy inspiracji do tworzenia projektów odznaczających się niepowtarzalnym stylem i wysoką funkcjonalnością.

TYLKO NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Naszą misją jest zastosowanie najlepszych rozwiązań dla każdej kuchni, w połączeniu z niepowtarzalnym stylem, dopracowanym w najdrobniejszych szczegółach. Z jednej strony chcemy, by Państwa rodzina mogła cieszyć się miejscem uporządkowanym, wygodnym i bezpiecznym. Z drugiej, zamierzamy wprowadzić niezwykłą atmosferę, zachęcającą do spędzania wolnego czasu przy rodzinnym stole czy na długich rozmowach z przyjaciółmi.

null

null

NASZE CELE

Nasza firma od lat stawia na rozwój, nieprzerwanie pracując nad udoskonalaniem swoich produktów. Dzięki profesjonalnemu wsparciu projektowemu i marketingowemu udaje nam się zaskakiwać klientów nowymi pomysłami. Nazwa firmy – Ferranti – jest odzwierciedleniem naszej pasji do kształtowania wyjątkowych przestrzeni oraz upiększania Państwa domów naszymi meblami.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Szukaj FERRANTI
Udostępnij:
Profile: